• +48 515 339 814
  • biuro@jurafloating.pl
  • Obowiązuje rezerwacja

ZALECENIA
PRZED SESJĄ

UPEWNIJ SIĘ, ŻE...

Unikaj depilacji  przynajmniej na 24 godziny przed sesją floatingową, podrażniona skóra może szczypać w kontakcie z roztworem soli Epsom.

Zjedz lekki posiłek około 2 godziny przed sesją, bardzo pełny lub pusty żołądek może rozpraszać podczas sesji.

Nawodnij się przed sesją floatingową.

Skorzystaj z toalety przed wejściem do kabiny floatingowej.

Unikaj kawy na około 4 godziny przed sesją – kofeina może Cię za bardzo pobudzić podczas sesji.

Jeżeli masz na ciele drobne ranki – powiedz nam o tym, a wyposażymy Cię w wazelinę, którą będziesz mógł posmarować podrażnione miejsca.

Nie spożywaj alkoholu ani innych używek przed sesją floatingową. Mamy prawo odmówić skorzystania z kabiny osobom nietrzeźwym lub pod wpływem używek.

NIE KORZYSTAJ Z FLOATINGU, JEŻELI...

Farbowałaś włosy w ostatnim tygodniu przed floatingiem.

Masz niezagojony tatuaż lub piercing.

Masz większe rany na ciele.

PRZEBIEG
SESJI

JURA Floating wszystko jest już przygotowane do Twojej sesji. Na miejscu dostępne są szampon, żel pod prysznic, chusteczki do demakijażu, zatyczki do uszu, wazelina na drobne ranki. Jedyne co trzeba ze sobą zabrać to ręcznik klapki oraz ewentualnie szczotkę do włosów. Nie martw się jednak jeżeli ich nie weźmiesz – również i te rzeczy u nas wypożyczamy. Zawsze pamiętaj o dobrym nastawieniu.

NA SESJĘ ZABIERZ...

RĘCZNIK

KLAPKI

SZCZOTKA (dla długich włosów)

PO WEJŚCIU DO POMIESZCZENIA DO PRZYGOTOWANIA SIĘ:

Wycisz urządzenia elektroniczne

Zdejmij biżuterię, zegarek, inne ozdoby i soczewki kontaktowe

Zmyj makijaż z twarzy (w górnej szufladzie są chusteczki do demakijażu)

Skorzystaj z toalety

Zatyczki do uszu włóż przed prysznicem

Rozbierz się i umyj w kabinie prysznicowej

PRZED WEJŚCIEM DO KABINY:

Przetrzyj twarz ręcznikiem, aby była sucha

Do kabiny wchodź ostrożnie – dno kabiny jest dość śliskie, przytrzymaj się uchwytu wewnątrz.

PO WEJŚCIU DO KABINY:

Jeżeli od razu czujesz się komfortowo – domknij drzwi (osoby z klaustrofobią jak najbardziej mogą pozostawić je lekko uchylone, natomiast może nieznacznie obniżyć się temperatura)

Usiądź na środku i połóż się delikatnie na wodzie (uszy powinny znajdować się pod wodą)

Oswój się z uczuciem nieważkości i bujaniem na wodzie

Kiedy już poczujesz się komfortowo, proponujemy wyłączyć światła – odpowiadają za nie dwa białe przyciski

Podczas sesji możesz mieć również włączoną spokojną, relaksacyjną muzykę – zapytamy o to przed Twoim wejściem do pomieszczenia do przygotowania się

Nie analizuj trudnych spraw – oddaj się błogiemu nicnierobieniu, Twój mózg samoczynnie wejdzie w stan głębokiej relaksacji.

Nie zniechęcaj się jeżeli poczujesz spięcie niektórych partii mięśni pleców lub karku – powrót do naturalnej pozycji może wskazać miejsca, które są cały czas napięte. Znajdź sobie wygodną pozycję, z rękami ułożonymi wzdłuż ciała albo ze zgiętymi wzdłuż głowy i poczuj jak floating rozluźnia Twoje ciało.

W kabinie znajduje się czerwony przycisk alarmowy – jeżeli będzie się dziać coś niepokojącego, możesz w każdej chwili przywołać obsługę.

PO WYJŚCIU Z KABINY:

Ostrożnie wyjdź, weź prysznic i dokładnie spłucz z siebie solankę, pamiętaj również o umyciu uszu, nie musisz natomiast po sesji używać kosmetyków do mycia, pozwól działać soli Epsom jeszcze kilka godzin

Wytrzyj się i przygotuj do wyjścia z pomieszczenia łazienkowego

Przejdź do pomieszczenia, w którym znajduje się suszarka, tam możesz swobodnie przygotować się do opuszczenia naszego lokalu

Opowiedz nam o swoich wrażeniach i ruszaj podbijać świat!

DODATKOWE
PORADY

NAJPIERW USIĄDŹ

Zalecamy aby najpierw usiąść w kabinie, następnie odchyl się do tyłu i połóż wygodnie na wodzie – automatycznie Twoje ciało uniesie się na roztworze.

ODDYCHAJ

Pamiętaj, że floating jest po to, aby uspokoić się i zrelaksować. Świadomie wdychaj i wydychaj powietrze przez nos, a po pewnym czasie odczujesz, że kłębiące się myśli znikają – taki jest nasz sposób na wyciszenie się.

ZNAJDŹ SWOJĄ POZYCJĘ

Połóż się na środku kabiny – dążymy do tego, aby utrzymywać się w jednym miejscu, jednak ze względu na kołysanie się wody może być to trudne. Spróbuj wykonywać jak najmniej ruchów, aby nie poruszać wody. Jeżeli poczujesz, że dotykasz ścianki, nie odpychaj się mocno – spróbuj delikatnie odepchnąć się palcami lub stopami. Możesz wypróbować dwa sposoby ułożenia rąk: 1) ułóż ręce przy głowie lub 2) ułóż ręce wzdłuż ciała.

PODUSZKA POD GŁOWĘ

Możesz poprosić również o poduszkę pod głowę, jeżeli leżenie bez niej będzie dla Ciebie niekomfortowe.

SPRÓBUJ NIE PORUSZAĆ SIĘ

Jeżeli odpowiednio długo pozostaniesz w bezruchu, poczujesz jak woda, której temperatura jest zbliżona do temperatury ciała stapia się z Twoim ciałem.

NIE MYŚL O PROBLEMACH I OBOWIĄZKACH

Zdajemy sobie sprawę, że nie jest to łatwe, ale spróbuj, aby czasu sesji nie spędzić na rozmyślaniach o problemach i obowiązkach życia. Sesja floatingowa to czas tylko dla Ciebie, więc spędź ją myśląc o czymś przyjemnym.

  • Wręczycka 118, Częstochowa
  • +48 515 339 814
  • biuro@jurafloating.pl

©  JURA Floating 2018

  • CO TO JEST FLOATING?
  • PIERWSZA SESJA
  • OFERTA
  • KONTAKT
  • ARTYKUŁY
Close Menu